Zpět

Bronzova medaile opět v Litvínově

 Radim Kopal z oddílu SKST Litvínov a Petra Steinerová z oddílu TJ Baník Meziboří, se dne 19.března společně vydali do Sokolova na Mistrovství ČR v benchpressu mužů a žen, kde se zapojili do těžkých bojů o cenné kovy.

 První na své pokusy, nastoupila Petra Steinerová ve váhové kategorii do 72kg. Ta si na svůj úvodní pokus, nechala na činku naložit 85kg, které hravě zvládla. To však na medaili, zdaleka nestačilo, tak si nechala zbylé dva pokusy na zdolání vytoužených, 100kg. Druhý pokus , už se 100kg, také zatlačila a vypadal velmi nadějně, ale pro technickou chybu ( údajně zvednutí levé nohy ), byl pokus 2:1 neplatný. I přes tento nezdar, byl třetí pokus navýšen na 102,5 kg, ale i zde došlo k technické chybě( brzkému náklonu činky, k hlavě ) a pokus byl opět neplatný.Petra nakonec základním pokusem 85kg obsazuje v silné konkurenci 4.místo. 

Lépe, si vedl ve váhové kategorii do 93kg Radim Kopal , který prošel soutěží, bez jediného zaváhání. Na úvodní pokus, si nechal naložit opatrných, 180kg, na druhý pak 190kg, a třetím pokusem zvládl i 197, 5kg. A právě tento pokus, 197,5kg , mu zajistil, 3. místo.  Po skončení soutěže dostali všichni účastnické medaile a drobné dárečky. 

vloženo: 02.01.2017 17:27 vložil: Petra


Zpět